| Crisstttina a întrebat:

Buna happy
Imi puteti spune niste cabinete stomatologice din cluj care fac gratuit elevilor?
Daca se poate adresa si nr de telefon happy
Dau funda! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CodrutSpintecatorul a răspuns:

Nu am cabinet, dar am eu scaun de stomatolog la mine in apartament si fac pe gratis pana prind experienta. Da add codrut_spintecatorul1998@yahoo.com, nu imi las nr. de telefon aici.

Daca iti fac bine poti sa-mi dai funda? :3 Ms mult.

| Crisstttina explică (pentru CodrutSpintecatorul):

Sigur happy fix la tine in apartament o sa vin.
Fi sigur de asta!

| CodrutSpintecatorul a răspuns (pentru Crisstttina):

Abia te astept.

| Crisstttina explică (pentru CodrutSpintecatorul):

Dada si euu happy

| Crisstttina explică (pentru CodrutSpintecatorul):

Nu e nevoie sa faca nimeni experienta pe dintii mei mai ales tu happy