| Tha_Rebela_1993 a întrebat:

imi puteti spune si mie cum sa slabesc pana la paste usor si repede, dar fara pastile si lucruri de genul acesta? dar sa se vada rezultate destul de bune. chiar am nevoie sa slabesc. va rog frumos.:*:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Renunta la dulciuri, piine, paste. Mananca doar salate, fructe, legume, supe, peste doar alb la gratar si carne de pui cau curcan la gratar. Nu mai manca prajeli etc. Mananca la o ora fixa, de ex. dimineata la 7, amiaza la 13 si seara la 18. fufi jumatate de ora si fa exercitii (aerobic) inca jumatate de ora. Daca nu vreai sa fugi, danseaza jumatate de ora pe zi, dar nu pe muzica lenta ci pe o muzica care necesita miscare intensiva. In timp ce stai la tv fa curat, sau misca-te. Bea cel putin 2 litri de apa pe zi. Daca vei avea curaj sa faci toate acestea vei slabi cu siguranta. Pa pa

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Intr-un timp asa scurt vei slabi maxim 2 kg... Dar cu multe abdomene si alergare dimineata(pe termen lung) vei avea corpul dorit happy

| Tha_Rebela_1993 explică (pentru pwp):

Mersi

| pwp a răspuns (pentru Tha_Rebela_1993):

Cu placere :*

| Rennata a răspuns:

Mda fetele de pe acest site au dreptate si sa stii ca si eu te incuranjez! BAFTA! FUNDA?kisskiss

| Tha_Rebela_1993 explică (pentru Rennata):

Mersi :*:*

| Rennata a răspuns (pentru Tha_Rebela_1993):

N-ai pentru ce draga mea!:*:*

| RamonikRamoO a răspuns:

Buna scumpete!:* Nu trebuie sa slabesti esti ok asa cum esti ...Fii mandra de tine si nimeni nu va vedeam kg in plus. Daca tot iti doresti sa slabesti nu te complica cu diete ...gaseste-ti niste haine care sa ascunda kg in plus. Sper ca te-am ajutat!:* ♥

| Tha_Rebela_1993 explică (pentru RamonikRamoO):

Mersi ramonikramo.si sigur m-ai ajutat. mai incurajat si de asta aveam nevoie. :*