| MaryWhiteRose a întrebat:

In ultima vreme mi se ingrasa parul foarte repede, am schimbat samponul de nu stiu cate ori dar tot asa mi se intampla, aveti vreo idee ce as putea sa fac? Imi recomandati vreun sampon?

p.s. scute pentru categorie big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti recomand sampon profesional cu minerale de la Marea Moarta:
http://www.beautyminerals.ro/......-1291.html
Te pup!

| simina96 a răspuns:

Buna! Eu folosesc samponul Sebum Control de la Gerovital si sunt foarte incantata de el, da rezultate chiar dupa prima aplicare.Il gasesti in farmacii la 12 lei mi se pare. Uite si un site cu mai multe detalii despre sampon + comentarii daca vrei sa aflii mai multe pareri. :)
http://www.farmec.ro/......ol-74.html

| MaryWhiteRose explică:

Scuze * laughing Merci de sugestii mai astept pareri big grin O sa dau si fundita smug.Dau si vot la restul daca descopar cum se face laughing.

| alinanicoleta99 a răspuns:

Bunaaa big grin eu folosesc elseve total repair [scuze daca nu am scris corect laughing si este ff bun. ti-l recomand