| essther19 a întrebat:

In urma vizitei la psihiatru, doctorita mi-a prescris acest medicament Carbamazepina 200 mg... mi s-a spus sa il incep de astazi, daca a mai luat asa ceva cineva va rog mult sa ma ajute cu mici informatii.Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Informatiile le poti citii de pe prospectul medicamentului sau mai bine, consulta medicul care l-a prescris! sanatate!