| costimovrin a întrebat:

Am fost la un psihiatru pentru niste probleme de concentrare și mi-a prescris un medicament numit cebrium. A auzit cineva de el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este medicament ci supliment alimentar! Cel mai ieftin este la Dr. Max. https://bit.ly/3lDYGkj

| Ofiintă a răspuns:

Da. Obișnuiesc să îl administrez și eu. Este eficient.

| costimovrin explică (pentru Ofiintă):

Dar ai adhd sau probleme cu concentrarea sau iei in perioade spre exemplu cum iau studenții memo+ in sesiune?

| Ofiintă a răspuns (pentru costimovrin):

Este un supliment alimentar, și nu un medicament.
Îl iau pentru că simt că mă ajută la buna funcționare a sistemului nervos.
Aici intră si partea cu concentrarea.

| costimovrin explică (pentru Ofiintă):

Dar cat de frecvent îl iei? In anumite perioade sau constant?

| Ofiintă a răspuns (pentru costimovrin):

Cam de 2/an.

| sierra1 a răspuns:

Stai așa. e pe aici unul de dă rețete și consultații in stânga-dreapta, să te indrum spre domnia sa?

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, l-am primit de la neurolog și am urmat cu el un tratament pentru 3 luni. Nu pot spune ca a ajutat considerabil însă a îmbunătățit puțin situația.

| WhiteLife a răspuns:

E foarte folosit, dar cred că e un picut scump.

Daca vrei să citești mai multe despre el, aici este prospectul:

https://medicamente.romedic.ro/cebrium-capsule