| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Inainte de menstruatie exista posibilitatea aparitiei secretiei vaginale de curatare impreuna cu mici firisoare de sange si rar cheaguri foarte mici? Secretia vaginala este cea normala, transparenta fara vreun aspect sau miros neplacut cu consistenta elastica insa am putut observa mici firisoare de sange. Acest lucru s-a intamplat cu 7 zile inainte de ciclu si a durat 3-4 zile, nu a fost deloc o cantitate mare de sange, se lua doar pe hartie igienica nu si pe chilot/tampon.Tin sa mentionez ca nu mi s-a mai intamplat acest lucru insa am auzit ulterior de acest "sange de curatare" insa nu stiu ce sa zic despre asta.
Vi s-a mai intamplat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Bună! Mie mi s-a mai întâmplat exact cum ai descris în postare. Dacă nu persistă mai mult de 3-4 zile și e înainte de menstruație, este în regulă. Sunt femei care în timpul ovulației au acest „simptom", să îl numesc așa. Oricum, e bine să urmărești acest lucru și dacă vezi că persistă să iei măsuri.

| Ellzzz a răspuns (pentru JustDeedee):

Da,exact 3-4 zile a durat, in prezent nu mai am nimic. Pe data de 6 in mod normal ar trebui sa vina, astept sa vad daca o si facelaughing

| JustDeedee a răspuns (pentru Ellzzz):

O să îți vină. big grin Nu ar trebui să te îngrijorezi momentan, dar bine să urmărești, cum am mai zis.