| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti cei care vor citi intrebarea!
Ce sa fac sa numi infloreasca parul? Acum e foarte mult inflorit si ca sal lecuesc trebuie mai intii sa ma frezez sau se poate de lecuit fara frezare?
Va rog mult dau funda celui care imi da un raspuns concret restul voturi.Plizzz
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gumitsăă a răspuns:

Trebuiesc taiate varfurile iar apoi avut grija de el ca sa nu se mai intamplebatting eyelashes

1 răspuns:
| Libelle a răspuns:

Ce naiba zici fato acolo?
Te referi la spicuit? Tre sa iei din varfuri, apoi folosesti un tratament special.Masti,sampon sau ulei de masline.