| LalaCoriiii a întrebat:

Cand a inceput sa infloreasca visinul? Cate zile i-a luat visinului sa infloreasca complet? In ce data a inflorit complet visinul? Cate zile adurat procesul de inflorire? va rog un raspuns pentru fiecare intrebara cat mai repede! dau funda+vot!

1 răspuns:
| Stefan_Bagdan_1985 a răspuns:

Esti tare frate... apropo pentru retarzi care pun tot felul de intrebari tampite si fara rost, nici nu le poti pune retorice acelor intrebari, sunt intrebari prostesti, pentru prostalai.Auzi si tu intrebare de la unubig grinati-mi si mie niste idei cum sa imi umplu timpul liber? sau ceva de genu', asta era esenta intrebarii.Moamaaa,ce i-am facut lu' ala, ce injosire i-am dat, crede-ma, pai ce faci ma esti asa de prost incat nu stii ce sa faci cu viata ta? In fine, sunt foarte multe intrebari fara rost pe site-ul asta, care unii nici nu inteleg rolul acestui site.Bafto dello delloooo!