| kami2012 a întrebat:

M-am operat acum doua luni la picior ca mi am taiat tendonu.As dori sa stiu daca prinde tatuaju pe operatie? am o cicatrice destul de mare crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Dispare în timp cicatricea se va micșora, abia atunci vei face tatuajul nu acum la două luni, peste un an doi să iei în calcul să îți faci tatuajul, și da prinde, un specialist știe.