| Dyony01 a întrebat:

Buna :* Ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi? :3
Am 1.67 si 52 de kg, nu sunt foarte grasa, dar sunt asa mare in solduri x_x. Ce fac sa pierd cativa cm in solduri? Cum fac sa slabesc? Si imi puteti da niste idei despre ce ar trebui sa mananc Dimineata, la pranz si seara :*
:* :* :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sal la inaltmea ta e perfect big grin si eu am ca tine 52 de chile dar aici e vb si de oase tongue.
dar daca vrei sa slabesti fa multe esercitii fizice cauta pe Youtube exercitii fizice pentru slabit big grinincearca sa le faci pe cele pe care le poti face ori daca nu esi si alearga pe afara big grin ori dac nu cu bicicleta big grin.pot slabi si ma repede si consuma mai multe lichide

1 răspuns: