| ancutel a întrebat:

Buna:*[scuze de categorie da e cea mai vizualizata]Vreau sa ma ajutati si pe mine cu cateva sfaturi.
Vreau sa slabesc[am 1.70 si 60kg] consider ca sunt grasacrying ce regim ar trebui sa tin dar fara mancaruri sofisticate[stau la tara]...si ce exercitii ar trebui sa fac, am"probleme" la solduri, burta si umeri...big grin

2 răspunsuri:
| Antonnia a răspuns:

Nu trebuie sa slabesti, la inaltimea pe care o ai sunt sigura ca nu esti grasa!winking O zi buna!

| Lucifer666 a răspuns:

Fata tati... la 1.70 si 60 de kg nu esti deloc grasa... nu te stiu dar pot spune ca esti bine asa cum esti. Chestia asta cu ingrasatul si restul e doar in caput tau. Probabil vreo "prietena" ti-a zis acest lucru din rautate si acum tu te gandesti doar la acest lucru. Nu cred ca vrea sa fi in locul unei fete care are 2 m si 30-40 kg.
Trebuie sa intelegi ca esti bine cum esti in acest moment.