| Alexandruuu88 a întrebat:

.Ma numesc Alexandru am 16 ani si ma confrunt cu o gastrita care nu imi da pace de 4 saptamani dimineata mi.e rau aproape tot timpul greata si ma simt prea plin nu pot manca aproape nimic numai seara... am o stare destul de urata tremur cand mi.e rau, tin sa mentionez ca am fost la 4 doctori mi.au dat tratament cu nexium,debridat,redigest, dar fara rost am fost recent la Cluj mi.au spus ca am sindromul dispepctic biliar si boala de reflux ..ma puteti ajuta ce pot sa fac credeti.ma nu mai stiu ce sa fac am slabit si foarte mult!crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Cauta pe net, vezi care sunt cei mai buni doctori in acest domeniu. Cineva tot te repara. Si mergi repede la doctor, sa nu fie ceva grav!

| Alexandruuu88 explică (pentru Lawliet14):

Am fost la 4 si mi.au dat tratament si nimic....ma sperie lipsa poftei de mancare cryingsi greata asta aproape mereu