| Lavi2002 a întrebat:

Mâine am planificat să merg cu părinții mei să merg la ștrand.
Zilele astea mi-a venit menstruația, de obicei ține 4 zile, rare ori 5.
Mâine e a 5 a zi, fluxul e foarte mic, dacă e. Posibil să nu mai fie, dar mi-e frică oricum.
O.B.-uri nu folosesc, ce să fac? Să merg sau să nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HLucian a răspuns:

Nu cred ca vor fi probleme maine. Parerea mea este sa stai relaxata. Lucrurile marunte nu trebuie sa iti consume multa energie.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca nu poti sa mergi!
Risti sa te patezi acolo, sa-ti curga pe picioare, sau daca intrii in apa, sa se coloreze apa, ca-i prevazuta cu o anumita substanta daca faci pipi sau alte chestii, sa se coloreze in mov.

| Pool77 a răspuns:

Posibil sa n-am voie, dar ma pis pe metinul tau creat pentru kido de 12 ani.
Du-te pe situl minimax, posibil sa gasesti jucatori.
Labarule.

| darrio2007 a răspuns (pentru Pool77):

Raport.

| darrio2007 a răspuns (pentru Pool77):

Raport.Pe el, scuze.

| Pool77 a răspuns (pentru darrio2007):

I-am dat in jur de 3 ieri seara.
Deocamdata nimic.

| darrio2007 a răspuns (pentru Pool77):

Vad ca a disparut.

| Pool77 a răspuns (pentru darrio2007):

Acum da, insfarsit. laughing

| christall a răspuns:

Sa amani. Bine ca nu folosesti ob, doctora mi-a zis ca nu sunt bune.

| HLucian a răspuns:

Buna. Si in cazul prietenei mele e la fel. Insa..depinde de fiecare persoana in parte. Daca fluxul e foarte mic. poti merge linistita.

| Lavi2002 explică (pentru HLucian):

Mulțumesc, nici azi n-a fost foarte abudent. Doar că-mi era frică și încă îmi este.
Sper doar să nu fie ceva probleme mâine.

| HLucian a răspuns (pentru Lavi2002):

Nu cred ca vor fi probleme maine. Parerea mea este sa stai relaxata. Lucrurile marunte nu trebuie sa iti consume multa energie.