| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Buna maine eu cu prietenul meu o sa facem dragoste pentru prima data si m-am gandit sa ma elipez eu cu bigu singura fund si in fata happy problema e ca in fata cum ma tot fac mi-au aparut niste bubute pana maine cu ce sa ma dau sa-mi treaca? tamponez cu spirt? ma dau cu ulei? sau crema? Help me please

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dreamgirl94 a răspuns:

rolling on the floor atat pot spunerolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| dany_2253 a răspuns:

Date cu crema care se dau barbatii dupa ce se epileaza pe fata......problema e ca piele in acel loc e prea sensibila si tiai ranit cu bigu

| TEDOMIN a răspuns:

Vrei sa te ajut?