| Anaxox a întrebat:

Mi-am cumpărat de curând o 'sauna belt' (gen corset, dar cu Silicon înăuntru ceea ce te face sa transpiri mult mai mult). Deci, de când folosesc aceea centura, am niște dureri de mijloc îngrozitoare. Eu cred ca transpirând foarte mult in zona spatelui, m-a trage curentul.
Însă nu cred ca ar avea cum, deoarece port câte un maieu mutat pe piele si peste, un tricou sau o bluza-depinde de vreme.

Voi ce credeți? As dori niște păreri, dacă se poate.

Mulțumesc anticipat happy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sauna belt e o prostie si singurul lucru cu care te vei alege sunt eventuale arsuri

| SkyPilot a răspuns (pentru suntserios):

Si asta, si alte "bucurii" happy Minunea asta iti tine spatele intr-o pozitie nefireasca, de asta te doare.

| K0sti a răspuns:

Sa vezi ce o sa se bucure rinichii tai...

| Anaxox explică:

K0sti, au început să se 'bucure'.:/