| Patrecea a întrebat:

Buna! Oare de ce ma tot doare capul in spate si fac febra apoi imi trece si tot asa? Gatul nu ma doare si nasul nu imi curge. Plus mai am stare de oboseala in tot corpul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor nu astepta pe TPU diagnostice

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil oboseala, virus (covid, influenta etc), posibil o infectie samd.

Mergi la medicul de familie sa te consulte si vei afla cauza acestor simptome.
Sanatate multa!

Răspuns utilizator avertizat