| DddDanaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Pastile pentru slabit care dau rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce vrei mai exact sa obtii? Ficat si stomac varza? Slabeste sanatos si termina cu prostiile alea.

| GrigoreVarlam a răspuns:

Iesi la alergat!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da... dau rezultate. Slabesc ficatul si stomacul

| peperonies a răspuns:

DNP. E ilegal si poti sa mori dar functioneaza.
Sau ai putea sa nu mai mananci toate prostiile si functioneaza si aia. Daca ar exista pastile de slabit care dau rezultate nu ar mai exista oameni grasi.

| anamariarot a răspuns:

Pastilele pentru slabit nu dau rezultate folosite pe cont propriu. Sa-ti si exemplific: indiferent de pastile, o sa ai un prospect pe care scrie sa tii si o dieta, sa faci sport si tu de fapt slabesti datorita miscarii si alimentatiei, nu pastilelor. Ma mancase si pe mine undeva unde nu intra soarele acum cativa ani sa-mi cumpar asa ceva, am dat si destui bani pe ele si cand am deschis cutia m-a izbit un miros...parca erau sosetele dupa ce vii de la sala laughing))). Cu toate astea, copil naiv, am vrut sa le iau. Am luat 1 sau 2 si mi le-a aruncat mama la timp.
Si ca sa vezi cat de parsivi si nesimtiti sunt astia cu pastilele lor. o sa iti dau un exemplu: Oana Radu. Dupa ce a slabit 50-60 de kg si a spus pe la toate emisiunile TV ce dieta a tinut si cat de mult sport facea zilnic, hop, au aparut astia cu pastilele. Au platit-o bine sa le faca reclama, sa spuna ca ea de fapt a slabit cu pastilele lor de cacao laughing.
Tot acum ceva timp discutam cu cineva care a luat pe un timp indelungat pastile de slabit si au inceput sa-i apara pete pe corp de care nu mai scapa. Cred ca ar trebui sa te mai gandesti, sa te gandesti ca e sanatatea ta in joc. Mai bine slabesti intr-un ritm mai putin accelerat, dar sanatos si iti formezi obiceiuri alimentare corecte decat sa-i dai dauna ficatului din cauza chimicalelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai rapid e sa mananci cat poti de mult si sa mergi normal la inceput, apoi alergi, poate o bicicleta, o sala pe urma si tot asa, eu asa am slabit simtitor, si mananc ca spartul dar slabesc prin miscare... Daca incerci sa cauti exercitii fitnes pe google vezi acolo exercitii destule... Eu nu am avut diete pentru ca ma tin de facut muschi, si se observa!

| christall a răspuns:

Pastilele te pot omorâ. Fa sport, e cel mai sanatos.

| millar a răspuns:

Îți sugerez dieta cu orez și arpacaj caută pe net mai multe informații eu am slăbit 3 kg într.o saptamana