| 11Anonymus007 a întrebat:

Buna, pe mama mea o doare foarte rau tibia cand sta in picioare ( durere groaznica) iar cand sta jos, durerea se muta mai sus, in spatele genunchiului! Mai demult a avut durere de spate ( la mijlocul spatelui, apoi la umăr) vreau sa va spun ca in urma cu un an a mai avut aceasta durere, a mers la doctorul de familie ( din dispensar, nu spital) si i-a facut injecție! Acum a facut același tratament dar durerea nu a plecat! Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Dacă un medic local nu ne face bine, mergem la altul care este renumit, cunoscut în țară.
Nu cunosc vreunul, dar am auzit că în București sunt cei mai buni medici.

| 11Anonymus007 explică (pentru anonimg):

Buna ziua, mulțumesc! Asta o sa faca doar ca eu sunt speriat, si am zis sa intreb!

| Denila123 a răspuns:

O doare spatele, stiu o metoda

| 11Anonymus007 explică (pentru Denila123):

Care este metoda?

| Denila123 a răspuns (pentru 11Anonymus007):

Lăsa Facebook in privat