| mleonte81 a întrebat:

Penisul meu este aproape complet desensibilizat si il simt de parca ar fi desprins de restul corpului, parca ar fi un corp strain atasat.Se simte ca un burete,parca nu ar mai fi carnos si am niste erectii foarte slabe,dealtfel parca si-a priedut greutatea,tonusul dealtfel, si nu mai am forta in el...Erectii de dimineata 0.
Tin sa mentionez ca am fost la un doctor si mi-a spus ca posibil sa fie de la masturbare, sau de la un mic accident pe care l-am avut mai demult si m-am lovit nah...De rupt nu-i nimic rupt dar a spus ca probabil a aparut traumatisme in corpii cavernosi,mici rupturi, si sfatul lui a fost sa evit stimularea de orice fel pentru 1 an de zile zicand ca de lipsa ejacularii nu a murit nimeni inca.
Tin sa mentionez ca nu ma uit la filme porno de ceva timp si nici nu ma masturbez, dar obisnuiam sa o fac destul de mult in urma cu cativa ani.
Parca am impresia ca organul ar fi detasat.I s-a mai intamplat cuiva asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu cred ca problema tine de psihic. Am vazut la televizior oameni care aveau alte probleme, nu isi simteau alte parti ale corpului, sau nu le recunosteau parca nu ar face parte din ei, parca ar fi straine, Sfatul meu e sa cauti un psiholog bun si sa discuti cu el despre problema ta. S-ar putea sa fii avut niste experiente neplacute in trecut sau sa fi vazut ceva care te-a marcat sau sa fii avut o educatie prea stricta.

| lpavel a răspuns:

Problema ta : Lipsa de fantezii sexuale! Totul pleaca de la creier iar creierul tau duce lipsa de fantezii happy
NU ai nimic daca te masturbezi, ba din contra devii mai activ, iti cunosti mai bine corpul...
Nu ejaculezi? Probabil ti-o freci ca pe un stiulete, fara fantezii, fara nimic.
Ia incearca asa: nu te mai masturbezi sau nu faci sex pana nu simti o dorinta aprinsa si numai la gândul ce va urma sa ti se ridice iar când incepi nu incepe pana nu ti-o masezi putin, asta daca te masturbezi iar daca faci sex atunci neaparat un mic joc erotic, nu sari pe ea si dai pana te termini, nu face bine nici tie nici ei!
Deci ateapta oricat de mult trebuie dar incearca zi de zi cat astepti sa ai cate o fantezie cel putin! Bafta! happy

| Alex201000x a răspuns:

Nu mai ai nici o șansă. O sa îți cada