| Sorin1970londra a întrebat:

Cum pot sa-mi măresc organul genital? Si sa am erecții mai ferme.Am 48ani

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Astepti trenul sa stea si til legi de el si sa vezi cum til lungeste, de o sa faci sex cu toate femeile, singura modaliate este OPERATIA ATAT, intre 2-5 cm =grosime, lungime, sanatate

| Violleta2022 a răspuns:

Penisul creste pana la varsta de 16 si cu masura aceea ramai, pana la moarte.
Din pacate, daca pana la varsta asta nu te-a deranjat marimea, lui, acum nu mai conteaza oricum.
Cat despre erectii ferme, incearca viagra, sau o tinerica de 20-25 de ani.

| gheorghe699 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu stie ce isi doreste, ma refer la marime.o spune unul care a avut probleme din cauza dimensiunii prea mari, in rest daca la 48 de ani nu are erectii ferme?! poate dupa 65...

| Violleta2022 a răspuns (pentru gheorghe699):

Inca nu am intalnit unul care sa o aiba prea mare, poate prin Congo, dar in Romania si Europa, nu exista "prea mare".

| mihai69 a răspuns:

Cică s-a inventat microscopul. Mărește și de 1000 de ori!

| Andreeush a răspuns:

Doar chirurgical il poti mari.

| Donsavas a răspuns:

Apelează la un urolog pentru aceste probleme medicale!

| Adi88 a răspuns:

Este un,, truc,, daca pot sa-i spun asa. Cica sa legi o greutate nu ff mare cat sa nu te doara si, so atarni de penis legata cu ceva. Cica ar da rezultate in timp da se subtiaza penisul oleaca. Ai grija sa nu te ranesti. Bafta!