| Axys a întrebat:

Buna prieteni am o problema nu pot dormi deloc noaptea chiar deloc abia la 5 dimineata reusesc sa dorm stau in pat ore incerc sa dorm si nu pot am problema asta de 4 saptamani ce medicament sa eau sa nu-mi spuneti sa merg la psiholog ca nu ma ajuta cu nimica ei va rog tare mult sa ma ajutati din cauza ca pierd nopti mai fac si crize de calciu si am si dureri ingrozitoare de cap dorm zioa si noapte nu am uitat sa zic ca rar beau cate o cafea una singura daca o beau de dimineata me frica ca daca o sa ma angajez o sa fiu dezastru of va rog un mic sfat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Dormi prea mult ziua. Evita acest lucru.

| Axys explică (pentru darrio2007):

Multumesc mare deptate ai acum sunt treaza de eri sad happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cumpara un ceai de somn si ala iti va da senzatia de somn imediat cand vrei sa dormi.

| SasNetRomania a răspuns:

Nu este problema este obisnuinta!
ia nu dormi tu in noaptea asta deloc, sa vezi ca la 9-10 seara o sa fi obosit si o sa poti dormi de la 10 la 8-9 dimineata si asa se va regla somnul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,pot sa iti recomand sa iei ceai de tei sau daca nu ceai de la fares SOMN LINISTIT, daca vezi ca nu dormi nici asa ia MELATONINA costa 5 lei si are 10 pastile.Melatonina nu da dependenta si chiar te adoarme, aceeasi problema am avut-o si eu.Sau daca nu iei Bien Dormir daca nici asa du-te la medicul de familie.Inainte de a te pune de somn bea lapte cald, faci o baie calda si sport sa te obosesti.SOMN USOR

| Doctorfishadi a răspuns:

Dormi mult in cursul zilei, incearca sa nu mai faci acest lucru, este nociv pentru sanatatea ta!