| Marko_7130 a întrebat:

puteti sa imi recomandati va rog o crema de protectie ridicata SPF 50+? Si vreau sa stiu daca aplic aceasta crema, mai apar alunite? Cand trebuie sa aplic aceasta crema? Am vazut pe undeva ca cu vreo 15 min inainte sa ies la soare.

Alunitile pe care le am acum, trebuie sa le acopar de soare? big grin

Mi-au iesit cateva alunite pe fata zilele astea, alunitele acestea mici mai dispar cu timpu?

fundita :*!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| justdeedee18 a răspuns:

Cauta in farmacii Gerocossen cu SPF 50.se aplica inainte de expunerea la soare si e foarte buna, eu am folosit-o pentru un tatuajhappy

| Aureliotex777 a răspuns:

Ce-a mai buna crema naturala de mii de ani este uleiul de masline dispar si alunitzele