| DSD989 a întrebat:

Buna seara am nevoie de ajut-o mi-e frica, i-am dat iubitei mele un oral de câteva secunde asa ca sa vad cum e si dupa câteva săptămâni am mers la urolog si a zis ca am o ciuperca si nu e grav, fata e virgină, nu a avut nici un fel de contact sexual, nu are in familie pe nimeni cu BTS dar mie mi-e frica rău, var rog calmati-ma sunt panicat, foarte paranoic mi-e frica ca am Sifillis sau ceva Doamne Fereste, am un atac de panica, va rog urologul a spus ca nu e grav dar eu sunt speriat va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Sifilisul sau nu are treaba cu ciuperca. Ciuperca poti sa faci si daca nu ai avut niciodata contact sexual. Si nu am inteles foarte bine daca tu ai facut oralul sau ea. Ar trebui sa o anunti ca ai o problema si sa va luati o pauza de la intimitati pana cand o rezolvi. Si daca urologul ti-a zis ca nu e grav nu stiu de ce te sperii asa...

| DSD989 explică (pentru CuriousStuff):

Eu ei da câteva secunde scurt sa vad cum e, si ea nu are nimic, nici un simptom sau ceva, asa sunt eu mai paranoic si am.atacuri de panica foarte des,

5 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Daca urologul a zis ca nu e grab, de ce te panichezi? Vrei un semn divin ca esti in regula? Stai calm.

| DSD989 explică (pentru GoldenZenith):

Problema e ca dupa câteva zile am avut ceva la cerul gurii si a trecut si mi-e frica sa nu fi fost ulcer si am auzit ca ala e simptom al sifillisului, dar fata e virgină si nu a avut niciodată contact sexual cu nimeni dar tot mi-e frica, se poate sa fi luat de la ea daca ea nu a luat de la nimeni?

| GoldenZenith a răspuns (pentru DSD989):

Nu, mai, nu. Stai linistit.

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Stai liniștit,că ciuperca pe membru,n-ai luat-o de la gurița ei,ia spune cinstit, ai fost la măndre din acestea de pe străzi, bariere, parcuri, păduri!?