| BlackBriliant a întrebat:

Am o intrebare: persoanele tinere au voie la farmacie? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, cu buletinul și declarația.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, ce problema crezi ca poate fi?

| gabicoo a răspuns:

Întrebarea ta e de genul:
Q: Conform ordonanței militare nr.2 persoanele peste 65 ani au voie sa treacă pe roșu?
A: Da! Dar doar între orele 11:00 și 13:00!
laughing
Fii mai clar!

Răspuns utilizator avertizat
| Donsavas a răspuns:

Da,dar nu sub 14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Daca ai declaratie pe proprie raspundere la tine si buletinul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai curaj să sufli-n fiolă?