| claudiualx18 a întrebat:

Am observat ca in zona penisului a aparut o umflatura, putin deasupra acestuia, dureroasa la atingere si destul de tare. Initial am crezut ca este un cos sau ceva de genul dar am observat ca este sub straturile de piele. Ce credeti ca ar putea fi? Mentionez ca este deasupra cam la 1 cm de penis si are cam 5mm diametru.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lookingatme a răspuns:

Ar putea sa fie orice! Cel mai bine mergi la medicul de familie/ dermatolog.