| SefaTa97 a întrebat:

As vrea un raspuns doar daca cineva stie ce ar putea fi, sau daca a avut cineva asa ceva.
De ceva timp a inceput sa ma doara in partea dreapta, sub ombilic pana in vezica( cel putin asa simt.). Este mai mult ca o arsura, usturime. M-am gandit la un posibil chist, insa ovarele mele sunt normale, apendicita nu e. Am luat antibiotic 7 zile pentru o infectie, antibioticul terminundu-l in aceasta dimineata. De vreo 3 zile, simt durerea mai mereu, ieri avand si intepaturi. Cand fac baie, cu apa fierbinte ma simt bine, insa cand ies la frig, simt in acea zona durere.
Aveti idee ce ar putea fi si cum sa scap de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Ar putea un calcul urinar in migrare. Ar fi bine sa te examineze un medic.
http://www.i-medic.ro/......la-rinichi

| SefaTa97 explică (pentru doctoressa):

Si eu am anumite simptome de acolo. Pot afla printr-un examen de urina?