| Simona_Ilinca_1999 a întrebat:

Astazi am observat ca imi curge un lichid maroniu-ciocolatiu si aveam si dureri de burta. Mentionez ca am avut menstruatie acum aproximativ doua saptamani. Ce ar trebui sa insemne acest lichid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Poate fi vorba despre o infectie. Iti recomand sa mergi la medicul de familie sa iti dea o trimitere la un specialist. Daca o lasi netratata, in timp se poate agrava. happy

| denisacri100 a răspuns:

Acest lichid este o dereglare menstruala..si eu am multe probleme de genul si am mers sa imi fac un control. poate ar trebui sa faci la fel.