| PetrescuDaNNNieL99 a întrebat:

Care gainer este mai bun si da rezultate mai evidente Hard Gainer Extreme (de la myprotein) sau GFX-8?
Multumesc!winking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nopainkiller a răspuns:

Am mai vazut aceasta intrebare pe Facebook in comunitatea Stai in forma!
Bun! Bineinteles ca este Hard Gainer Extreme de la Myprotein! Hard Gainer Extreme este produsul pentru creșterea masei musculare cel mai dens în calorii de pe piață cu continut inalt de proteine, pentru cresterea masei musculare si greutate!
Este foarte benefic pentru ca ajuta cresterea masei musculare printr-o absobtie rapida in organism fara a adauga tesut adipos!
Deci, recomandarea mea ar fi sa mergi pe Hard Gainer Extreme si vei vedea rezultate bune!

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Hard Gainer Extreme (de la myprotein)

| Kefry a răspuns:

Sincer nu iti recomand ginerele deoarece conțin zahăr în loc de carbohidrați complecși. Mai bine iei un whey decât o prostie de aia