| IHateMath71 a întrebat:

Buna seara, de cateva luni am senzatia ca am ceva pe gat, in special cand consum bauturi acidulate, alimente acre sau citrice, pe langa asta am si limba incarcata cu ceva alb, urat mirositor iar de cateva zile imi simt o amigdala singura putin umflata sub maxilar in partea stanga. Aveti idee ce ar putea fi? Precizez ca am fost la medic si mi-a recomandat un tratament naturist fara un diagnostic si fara rezultat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evita mancarurile acre si bauturile acidulate si mancarurile picante