| ReTz a întrebat:

Buna seara, ma adresez in special fetelor.Ce inaltime trebuie sa aiba un baiat pentru voi ca sa fie considerat inalt? Sau spune-ti-mi preferintele voastre.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.80+

| Happyjump a răspuns:

Sa aibă cam 1.80 la Înălțimea asta este bine, la 1.90 deja e paluga

| Isys a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca raspund la intrebare de genu
Deci un baiat perfect pentru mine ar fi cam asa : slab (50/70kg); inalt (1, 70-1, 80) sa nu fie nici ditamai "copacul"; sa fie brunet; sa aiba ochii albastri/verzi/ caprui cu tenta de verde, amuzant, de incredere, sa aiba un stil mai "swag"; sa nu fie gelos si... cam atat big grin

| ReTz explică (pentru Isys):

Daca tu ai pretentiile astea de la un baiat+ trasaturile fizice laughing, nu stiu unde-l vei gasi dar iti urez succes :*.

| Isys a răspuns (pentru ReTz):

E, pai noi nu trebuie sa fim frumoase ce, ia mai puneti-va si voi pe treaba smug

| TeckTonik997 a răspuns (pentru Isys):

Mai cam descris, acum fara gluma si misto, in afara de faza cu gelozia; D

| Isys a răspuns (pentru TeckTonik997):

Ma, nu ma fa curioasa ca nu mai dorm la noapte laughing)

| ReTz explică (pentru Isys):

Cati ani ai si de unde esti?laughing De curiozitate te intreb big grin.

| TeckTonik997 a răspuns (pentru Isys):

Nu, sorry ca si asa m-i frica de tine, uita-te si tu la cate intrebari ai raspuns.

| Isys a răspuns (pentru TeckTonik997):

Ma simt desteapta :3 te pup rolling on the floor

| Latinmoon a răspuns (pentru ReTz):

Te dai la fete sau cum? rolling on the floor

| ReTz explică (pentru Latinmoon):

De ce spui asta? Pentru ca am intrebat-o pe DiddyDee cati ani are si de unde este sau pentru intrebarea pusa?big grin

| Latinmoon a răspuns (pentru ReTz):

Ai ghicit! laughing

| vanessa63425789 a răspuns:

Cem mult 1, 85
doar nu vrei sa fii girafa!

| Ella192 a răspuns:

Pentru mine baiatul inalt ar trebuie sa aiba cel mult 1.89. Dar asta este doar o parere personala, depinde de fiecare in parte happy

| Costache_Teodora_1989 a răspuns:

Eu prefer

| Ann2000 a răspuns:

Pai... cam de la 1.75-1.80 pentru fetele inalte rau, su de la 1.70 in sus pentru fetele mai mititele cam de 1.65

| AlexandraS11 a răspuns:

Spre exemplu : eu prefer băieții super-înalți, fiindcă sunt înaltă (1, 74), dar depinde de fată și de înalțime