| DanYelA13 a întrebat:

mai am o problema si din punctul meu din vedere putin cam ingrijoratoare:eu aveam parul foarte bogat si plin de volum nici nu se incurca dar de la o vreme(de acum un an)parul meu cade nu mai are volum si se incurca. poate sa-mi spuna cineva ce sa fac? ce ati incercat sa nu va mai cada parul sa fie mai bogat si care are efect? va rog frumos sa-mi spuneti ceva ce este de facut intr-un mod natural tinand cont ca am 12 ani.multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Pentru persoanele care nu au incredere in produsele impotriva caderii parului care se gasesc pe piata, iata cateva retete care folosesc ingrediente naturale pe care le puteti incerca acasa: http://www.i-medic.ro/......ana-oricui

| DanYelA13 explică:

Va rog cat mai repede