| xs1der a întrebat:

Buna seara.
Stie cineva la ce farmacii as putea gasi ulei de ricin? Locuiesc in Iasi, iar astazi am fost sa caut un loc cu produse naturiste (Bio Naturist ) si nu am gasit, cred ca s-a desfiintat.
Vreau sa il iau din oras, nu sa dau comanda online, mersi. happy big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Ar trebui sa gasesti la absolut orice farmacie atat naturista cat si farmacie normala. Doar ca preturile difera de la farmacie la farmacie. Nu e un ulei asa de greu de gasit. Daca nu gasesti la prima farmacie sigur gasesti la urmatoarea. La Plafar gasesti 100%

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Il gasesti la orice farmacie/plafar.
Din cate farmacii sunt in oras, imposibil sa nu gasesti.
O seara bunahappy