| Bessame a întrebat:

Cine stie site-uri cu creme, sampoane produse de frumusete naturiste! la PRET BUN? s-au poate stiti careva ceva care se pot gasi si in farmacii! Ceva produse de care sa fiti intr-adevar multumite! Eu am un sampon l-am primit din ITalia e foarte bun! Dar as dori sa stiu ceva site-uri. la preturi cat de cat accesibile de unde sa pot comanda! L mine in oras nu se gasesc magazine. cu produse naturiste sade foarte pacat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Mie imi plac produsele Life Care :)
www.life-care.ro poti comanda online si te poti inscrie in sistemul lor ca sa beneficiezi de reduceri

| madalina2727 a răspuns:

Parerea mea ca nu toate site-urile au produse originale, adica sunt contrafacute si nu poti fi sigura de compozita lor. Sfatul meu e sa te duci in farmacii intrebi cam ce te-ar interesa si acolo vei gasi o multime de produse naturiste si nu numai, dar de care poti fi cat de cat sigura; plus ca nu vor avea atatea chimicale.

| dispe a răspuns:

Vezi ce poti gasi la plafar. Poti cauta pe net sa gasesti samponul din Italia si sa ti-l comanzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca produsele de la Amway. www.amway.ro, ele sunt concentrate deci iti ajung pentru o perioada mai lunga de timp, au ala baza ingrediente naturale din plante, adica sunt biocompatibile.

Răspuns utilizator avertizat
| idcatalin a răspuns:

O gama variata de produse cosmetice de calitate gasesti pe :

http://www.remediu-natural.ro

| adrianaavg a răspuns:

Vezi Aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa