| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, Sunt atat de macinat de o grija. de ceva timp cand ma duc la baie fecalele sunt fragmentate adica in cantitati mici... eu mai am si problema cand beau colo sau mananc ceva mai gras ma doare ficatul... Eu ca fizic sunt gras.Mie frica sa nu am cancer de colon sunt si mai ipohondric de fire.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Un control la doctor ar fi mai mult decat binevenit, mai ales ca experimentezi si o forma de constipatie.

Nu iti face griji sunt multe alte boli pe care poti sa le ai, in afara de grijile tale.

De regula, toate astea se vindeca cu dieta.

Dar doctorul ar fi totusi indicat.