| Andr33amariia a întrebat:

Buna seara TPU, vreau sa stiu cateva exercitii pentru a scapă de grăsimea de pe abdomen, am foarte foarte putin grăsime, dar vreau sa scap de ea si sa am abdomen plat. Din păcate nu pot sa nu mananc pâine alba sau altele chiar tot timpul, mi-e greu, dar as face oricâte exercitii sunt nevoie. Sau daca nu as mai mânca mult, doar putin dimineata si seara, si foarte putin si in rest as face exercitii multe in cat timp as putea obține? Va rog ajutați-ma, daca stiu ca se poate cumva da scap de grăsime pana la vara, as face orice, Daa Daa! Dau funda! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ne exista abdomen plat, plin cu mancare!

| armand69 a răspuns:

Lipo 6

| Andr33amariia explică:

Pai atunci ce vrei sa fac sa nu mănânc? Imediat spui 2, 3 cuvinte si gata! Spune si ce sa fac ca de aia am pus întrebarea, sa sa-mi sufli mie undeva si lu ăla, bine ca nu o sulă, eu vreau exerciții si dieta da îmi spune-ți! Mersi pentru nim...