| BiaAmi a întrebat:

Buna seara TPU. Vreau un rapuns de la voi..seara cand imi dau sutienul jos ma dor sanii. mai precis sfarcurile si banul..de ce? Mentionez ca sanii mei au 12 cm de unde cresc pana la sfarc. va rog sa imi spuneti. multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sutien prost.
Poartă mai bine o bustieră.

| Wihox a răspuns:

Hmm, cred ca stiu despre ce e vorba, poti sa-mi trimiti o poza sa vad daca am dreptate? big grin

| Alexia26 a răspuns:

Poti citi aici http://unbutic.ro/cum-sa-alegem-sutienul-potrivit cateva sfaturi, ce te-ar ajuta.

| BiaAmi explică:

Iar putin ma si ustura

| BiaAmi explică:

Nu trimit poza. Spune despre ce... sau cred ca tu vrei doar sa ii vezi laughing. straight face

| BiaAmi explică:

Imi puteti spune ceva?

| BiaAmi explică:

Nu imi place cu bustiera.

| BiaAmi explică:

Iuliana da are..trebuie sa o dau jos..de la asta e? Eu cred ca si cum strang surenul tare mi se baga sfarcul putin mai inauntru nu?

| Iuliana_Dulcica_1994 a răspuns:

Deoarece sutienul este prea strans ori nu este bun! Are cumva sarma jos?

| Iuliana_Dulcica_1994 a răspuns:

Deci sutienul este prost! Nu il mai purta pe aceal. Daca chiar vrei sa porti sutien du-te intr-un mall intri intr-un magazin de lenjerie intima si iti cumperi frate unu bun. O sa te doara putin la buzunar dar merita! Sporr la treabaa! Si nu il mai purta pe aceala nici altele la fel ca ala Teee pwpp