| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara tuturor! As vrea sa va cer sfatul, in special fetelor, in legatura cu burtica, adica, cum sa dau jos colaceii de pe abdomen. Am 15 ani, 1.63-1.64 inaltime si in jur de 55 de kg. Nu sunt grasa in restul corpului, burta e singurul loc care ma deranjeaza. Paradoxal, nu prea consum carne, exceptie cea de pasare, sau alte grasimi animale, in schimb imi plac foarte tare dulciurile. I don't want to see As vrea sa fac ceva eficient sa scap de complexul asta. La sala nu pot merge, pentru ca nu-mi permit. Credeti ca abdomenele sunt folositoare? Astept si alte recomandari. big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

100 de abdomene

| GabrielaIoana a răspuns:

Sunt foarte folositoare abdomenele dar trebuie sa muncesti ca sa obtii ce vrei.Rezultatele nu se vor vedea intr-o saptamana-doua si abia in vreo luna, o luna jumate. Daca esti ambitioasa reusesti.

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Alearga si nu mai manca grasimi. abdomenele se fac dupa ce ai scapat de grasime

| Ralu125 a răspuns (pentru AdiAdrian1995):

Tocmai asta ziceam. Nu consum grasimi...

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Foarte bine daca nu consumi grasimi.Atunci trebuie numa sa alergi si sa mananci cat mai multe fructe si legume.Crede ca poti sa faci cate abdomene vrei tu da nu scapi de grasime, trebuie sa alergi mult, sa depui efort mare.

| Dennissel a răspuns:

Fa abdomene, eu asa am scapat de colacei. 30-40 dimineata si seara sunt suficiente pe zi. succes!

| Nagy_Andreea_1996 a răspuns:

Uite fa asa, fa tot posibilul sa mananci legume si fructe si seara sa nu te atingi te frigider, inceraca sa faci cat mai multa miscare(abdomene)si eu ma confrunt cu aceeasi problema ca si tine si in ritmu asta am reusit intr-o saptamana sa dau jos 1 kilogram, este vara mergi si fa miscare :*