| ceseintampla a întrebat:

Buna seara tuturor! De dimineață m-am trezit din cauza unei dureri foarte insuportabile in stomac. Simteam ca si cum ma înțepa cineva cu 10000 de ace. Nu mi s-a mai intamplat pana acum. Ce credeti ca am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Indigestie, ai mancat ceva greu/pe foame foarte tarziu si corpul n-a apucat sa digereze.

| mimi2000mimi a răspuns:

Poate o indigestie, ce ai mancat ultima oara ti-a picat rau, sau, poate, ai gaze... mie mi se intampla cand mananc leguminoase.happy

| RoxxanaMaria a răspuns:

Si mie mi se intampla din cauza faptului ca nu mananc, ar fi bine sa consulti un medic