| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog ce sa fac in cazul in care cu 4 saptamini in urma am avut operatie de ginecomastie, sunt un baiat de 16 ani! am avut un bandaj 2 saptamini dupa care mi s-a scos bandajul si urma sa revinaa forma la normal! insa in partea stanga nu s-a scos tot tesutul sau nu stiu de ce a ramas forma aproape ca inainte putin putin mai mic, spre deosebire de dreapta care s-a schimbat total si imi place, insa oricum in stanga a ramas sinul umflat ceea ce ma dezgusta! acum ce sa fac sa mai merg la o operatie sau sa astept ceva timp poate trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la o nouă evaluare medicală!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce ai facut operatie? Ginecomastia trece de la sine doar ca dureaza 3 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Rezultatele nu se vad asa rapid, ai rabdare, pot trece luni de zile.
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Mai ai rabdare rezultatele nu se vad asa de repede pot trece si 4-5 luni.

| bumtzbumtz a răspuns:

Trece dupa 3 ani ginecomastia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bumtzbumtz):

Ce sa mai treaca, i-a trecut deja din moment ce deja a facut operatia.

| Overom a răspuns:

Salut din pacate si eu am aceeasi problema ginecomastia...si vreau sa ma duc la medic sa ma operez si eu spune-mi cat ai platit pentru operatie si cate zile de spitalizare ai avut, mersi mult.