| cristina_9458 a întrebat:

stie cineva cat costa o seringa? mersi frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am gasit pe un site (magazine-medicale) de 5 ml, 100 de bucati cu 14, 50. Deci in farmacie le poti gasi, sa zicem in cel mai rau caz, cu 1 leu.

| OnuOnulică a răspuns:

Una singura costa in jur de 50 de bani.La pachet se adauga mai mult.

| Me01 a răspuns:

Buna. Gasesti aici prețurile din farmacii:
...result.php

| larylarysa a răspuns:

Cam 1 leu!