| CrissD a întrebat:

stiti careva cam cat costa un set de analize la clinica sanador sau orice alta clinica particulara care are preturi acceptabile/modeste(din bucuresti)? deoarece am o doctora de familie foarte "buna". multumesc, astept raspunsuri cat mai repede!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa ne spui ce analize. Un set de analize nu exista, fiindva nu ai tu sange suficient cate analize ti-ar putea face ei.

| CrissD explică:

Reformulez big grin analize care sa depisteze gastrita si daca am avut cadere de calciu. multumesc.