| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Buna!
Stiti cumva niste tratamente BABESTI contra alergiei si sinuzitei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cryna a răspuns:

Buna deea contra alergiei [de care sufar si eu]nu stiu tratamente babeste dar stiu de niste pastile foarte bune claritine iar pentru sinuzita poti face baie de aburi in care sa pui o lingurita de ceai de musetel

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Sinol M are extract de ardei iute rosu, se gaseste prin farmacii. vezi si pe sinol.ro