| Kesha1428 a întrebat:

Ce tratamente naturale(babesti) stiti pentru par cu fire despicate? As lua produse din magazine sau farmacii, dar stau la tara si nu se gasesc atatea tratamente. S gasesc doar aspirine, paracetamoale, chesti banale. FUNDA!

5 răspunsuri:
| Elena1994 a răspuns:

Cauta ulei de ricin.E foarte bun! Bafta! happy

| Kesha1428 explică (pentru Elena1994):

Nu se gaseste la farmaciile noastre...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu atat mai bine pentru ca alea sunt doar pentru intretinerea varfurilor cas a nu se rupa. Cremele anti-rid de exemplu doar provoaca un fel de alergie ca sa ti se umfle un pic zona respectiva si sa ai tu impresia ca s-au dus ridurile. Iti recomand sa iti tunzi varfurile si dupa sa iti unghi varfurile cu ulei de masline.

| Kesha1428 explică (pentru anonim_4396):

Mi-am si tuns varfurile.dar degeaba.sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kesha1428):

Bun daca varfurile inseamna chiar varfuri adica 2 cm. Ma rog eu cand imi tund varfurile coafeza mea isi imagineaza ca are un cutit la gat si daca depaseste 1 cm ii iau gatubatting eyelashes. Dar, daca tu ai parul foarte tocit trebuie sa tunzi toata partea tocita. Pentru ca chiar nu are cum sa se toceasca asa in prostie.