| Vasilache_Claudiugabriel_1999 a întrebat:

Buna, sunt baiat am aproape 18 ani si am o mica problema.
fata mea e plina de cosuri si de puncte negre ce as putea face sa scap de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Thesimplecat a răspuns:

Mergi la farmacie si intreaba de ceva pentru cosuri. Daca aia iti arata ceva care arata ca un ruj(stai chill nu are nici o legatura) care are cutia verde si produsul de culoare bej. E super bun in 2 zile nu mai ai nimic pe fata il folosesc de 3 ani si nu m-a dezamagit. Pentru puncte negre ia masca de aia neagra a folosit o prietena si a zis ca nu doare foarte tare dar functioneaza perfect! Sper ca te-am ajutat!

| Vasilache_Claudiugabriel_1999 explică (pentru Thesimplecat):

Nu e vorba de durere laughing pot indura cv durere numai sa imi dispara cosurile si punctele negre!
avand in vedere ca nimeni nu a mai raspuns la acest post, raspunsul castigator este al tau! Felicitari!

| Thesimplecat a răspuns (pentru Vasilache_Claudiugabriel_1999):

Merci..credlaughing

3 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Mergi la dermato si cu tratament scapi 100%