| Ssjdhshd a întrebat:

Buna, sunt destul de... Insecure cu penisul meu si nu. E destul de mare, nu asta e problema. Am bubite albe pe inelul al capului penisului (nu ma dor, si din cate am citit nu fac nimic dar arată urat), sunt uncircumcised (ma spăl in fiecare seara dar capul penisului miroase urat si dupa ce il spăl o grămadă, probabil din cauza pielii ce acoperă capul) si PE LANGA ASTA am un testicul necoborat, îmi e frică de ce va zice viitoare mea parteneră. Am citit si m-am documentat foarte mult... Imi e frica sa fac operații (desi poate bubitele alea trec cu ceva crema) si nu numai ca imi e teama sa se ruineze si mai tare penisul decât e deja. Am 15 ani si părinții mei sunt cei mai zgîrciți scumbags pe care ii stiu, îmi e frică si sa le spun ceva de bani, am avut probleme si cu unghiile încărcate si tot nu vor sa îmi puna proteza pe unghie. God, doar vreau sa nu mai am atatea probleme si imi e frică. Nu stiu cum sa le zic alor mei. Ma puteti ajuta cumva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Baybybon a răspuns:

Salut,cel mai bine este sa consulti un medic urolog,pentru bubite medic dermatolog,daca ai un prieten sau o cunostiinta majora pote sa te insoteasca sa vezi despre ce e vorba, poti merge pa medicul de familie sa iti iei trimitere, fi deschis cu medicul te va intelege, in legatura cu familia le poti explica situatia in cazul in care refuza, roaga pe cineva sa vina cu tine.

1 răspuns:
| Evaluator a răspuns:

Vezi un urolog, n-ai de ce sa-ti fie frica.