| riki10004 a întrebat:

Buna happy! Sunt din Ploiesti,mama mea are ciocuri la calcaie,as dori sa stiu unde se poate trata,ma refer la un institut,nu la operatii.Am auzit de Institutul "Ana Asla", dar nu cred ca are legatura.
Multumesc :*!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Institul se numeste "Ana Aslan". Si, da. Acest institut se ocupa cu tratarea bolilor reumatismale si degenerative. Mai intreaba si medicii.

| riki10004 explică (pentru Salontanul):

Aslan*,scuza-ma n-am fost atenta. Multumesc pentru raspuns :*!

1 răspuns: