| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o prietena a utilizatoarei, vroiam sa va intrebare cv.
Azi cand am fost la toaleta aveam pe chilotei o pata rosie. mi am pus tampon si a trecut cv timp si abia daca e o picatura e tampon. trebuie sa ma ingrijorez?
multumesc mult
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AnYm3 a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi din cuza ciclului...nu ti-a mai curs sange pentru ca esti la inceput