| anonim_4396 a întrebat:

Sunt o prietena a utilizatoarei, vroiam sa va intreb ceva.
Intr o dimineata m am trezit la 6, si m am sculat din pat pentru a merge la toaleta si pentru cateva secunde am vazut negru in stanga si dreapta si vedeam in fata, dar in parti era un fel de negru.
De la ce poate fi?
Multumesc mult
funda

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Ai ametit! Se intampla multora dintre noi cand ne ridicam de jos si mai ales vara de la caldura asta. Nu e ceva chiar alarmant. Si cred ca iti cam lipseste calciul din corp.winking

9 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Ridicare prea brusca din pat. Te-ai ridicat ca altceva se scoala tonguewinking

| gicaputinica a răspuns:

De la tensiune.

| FlAiser a răspuns:

Oboseala

| RubyDonnahue a răspuns:

Daca esti adolescenta aceste episoade repetate sunt normale si mie mi se intampla... dar ca sa fie tot ok ar fi bine sa te duci la un doctor! Succes!

| IamFantastic a răspuns:

Asa mi si intampla si mie de fiecare data cand ma ridic de jos, nu stiu de la ce poate fi.

| slepiihead a răspuns:

O sa orbesti si o sa mori (:

| SherBaNN a răspuns:

Erai foarte obosita si ochii prea solicitati, sau ai o problema cu vederea si trebuie sa mergi la control.