| bebediana a întrebat:

Sunt putin racita, iar cand imi suflu nasul iese si un pic de secretie neagra... E normal? adica daca ar fi din cauza prafului nu ar fi permanenta acea secretie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
acea secretie neagra e de la impuritati, dar ai stat in praf? vara mai inteleg, dar acum?
totusi o mica vizita la medic nu strica.
O seara buna si multa sanatatehappy

| mona a răspuns:

Du-te la medic [acum iarna nu e normal sa fie din cauza prafului]

| Azµre a răspuns:

Nu e normal, vezi un medic.

| ema_2625 a răspuns:

Probabil este din cauza ca ai avut nasul infundat si este praf acea secretie, dar mai bine consulta si medicul!

| Krueger a răspuns:

Mergi la medic!