| Ilvmuzik_Andreyz_1988 a întrebat:

TPU! Am o problema cu amigdalele. de cativa ani am o secretie in gat de culoare verde deschis, urat mirositoare, care urca in nas si mi se infunda, dar cand suflu nasul, nu iese nimic! Cand inghit, simt un nod in gat, si cateodata ma sufoc! Ce e de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să mergi la O.R.L. dar la un medic priceput!
Pa, pa.

| kinderz12 a răspuns:

Si mie mi se intampla exact acelasi lucru cand sunt racita. Acea secretie galbena ei bine. iese doar pe gura si nu ai ce sa ii faci. nu poti decat sa iei niste sirop si ceva pastile mentolate pentru gat.